Türkiye’nin Online Seyahat Platformu: Gruppal

Yurt içi turlardan yurt dışı turlara, günübirlik tur seçeneklerinden kültür gezilerine, cruise gemi turlarından vizesiz tur alternatifleriyle sadece online platformlardan hizmet veren Gruppal, düşlediğiniz tatilleri gerçeğe dönüştürüyor.

 

 

Türkiye’de ve dünyada gezilmedik yer bırakmayacak fırsatlarıyla herkesin tatil yapmasını sağlayan Gruppal, tur şirketleri arasında en uygun tatil fiyatlarını bulabileceğiniz ve akıllara kazınacak güzellikteki yurt dışı tur ve yurt içi tur seçenekleriyle her bütçeye hitap ediyor. İster balayı turları için Maldivler’i seçin, ister sevdiklerinizle Avrupa’yı keşfedin ya da kutsal ibadet için Umre turu yapın. Her ihtiyaç ve zevke uygun bir tur programı bulabileceğiniz Gruppal, gezginleri bekliyor.

 

Mutlu müşterilerin doğru adresi

Müşterilerinin memnuniyeti için her ayrıntıyı düşünen online seyahat platformu Gruppal, sadece Avrupa değil, Uzakdoğu turları ve Afrika turlarıyla da hayal ettiğiniz tatili bir tık uzağınıza taşıyor. Dilerseniz Yunan Adaları gemi turlarıyla vizesiz ve özgürce gezebilir, yine vize derdi olmadan Moskova ve Lviv turlarına katılabilirsiniz. En kolay ve en güvenli tatilin sunulduğu firma, mutlu müşterilerin de adresi oluyor. Üstelik toplu ve kalabalık gruplarda özel indirimler uygulanıyor ve gruplara özel turlar düzenlenebiliyor.

 

En güzel tatil en uygun fiyatlarla!

Kısa ya da uzun resmi tatil dönemleri ve bayramlara özel en güzel tatil fırsatından yararlanmak ve en uygun koşullarda ödemek için Gruppal’daki pek çok seçeneği değerlendirebilirsiniz. 23 Nisan’a özel turlarda ailenizle ve çocuklarınızla eğlenceli bir tatil yapabilir, 19 Mayıs tur fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hiçbir yerde olmayan çok uygun fiyatlara Ramazan Bayramı turları ile de bayramınızı muazzam bir tatile çevirebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir