Üstün Zeka Kitap

Zeka Geliştirici Kitaplar Çocuk Gelişiminde Önemli Rol Oynuyor

Oynadıkları oyunlar kadar ilgilendikleri kitaplar çocukların gelişimi açısından önem arz ediyor. Oynadıkları oyuncakların ve ellerine aldıkları kitapların yeteneklerini, zekalarını geliştirecek oyunlar, kitaplar olması ve onlara yeni yetenekler kazandırması oldukça önemli. Bu nedenle ebeveynlerin hem çocuklarının gelişimine olumlu yönde katkıda bulunacak, hem de oyun oynarken aynı anda zekalarını geliştirebilecek zeka geliştirici oyunlara yönelmeleri ve zeka geliştirici kitaplar tercih etmeleri çocuklarının gelecek hayatlarında etki yaratacaktır. Basit eğlenceli oyunlar ve kitaplar gelecekteki öğrenmenin güçlü temellerini oluşturur.

Üstün Zeka Kitap

                                    

Çocuklarınız için zeka geliştirici oyunlar ve zeka geliştirme kitapları arıyorsanız, ustunzekalilar.com faydalanabileceğiniz en güvenilir adreslerden birisi. Ustunzekalilar.com, ebeveynlerin en çok ziyaret ettiği siteler arasında olup çocuk yaş grupları için eğitici ve zihin geliştirici, yaratıcılık arttırıcı ürünler sunmaktadır. Siteyi incelediğinizde yaş aralıklarına bağlı olarak düzenlenmiş ürünleri her bir kategoriye girerek kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sitede zeka geliştiren oyuncakların yanı sıra dikkat geliştirici oyunlar, eğitici oyunlar, el becerilerini geliştirebilecekleri ürünler,  fiziksel gelişim oyuncakları, puzzle çeşitleri, üstün zeka kitapları bulunuyor.

Sitede bulunan zeka geliştirme kitapları hakkında fikir sahibi olabilmeniz için bazı kitapları paylaşarak, bilgi paylaşımında bulunalım.

Bebekler için hazırlanmış olan Bebekler İçin Zeka Oyunları Kitabı 0-12 Aylar kitabında yer alan her oyun en az beyin araştırmasını ve etkinliğin beyin gücünü nasıl etkilediği hakkında bir tartışmayı içerir.  Bebek İşaretleri 123  kitabı çocukların doğal olarak ne yaptıklarını, çocukların anne ve babaları ile iletişim kurmalarına izin veren özel, basit işaretlerin olaya ilave edilmesi ile çift taraflı konuşmaların bu doğal eğilimlerin kullanılmasıyla nasıl detaylandırılacağının genel gelişim sürecini tarif etmektedir.

Ustunzekalilar.com’da yer alan diğer kitaplar arasında 2. ve 3. sınıflar için hazırlanmış 2. Sınıf Zeka Oyunları Etkinlik Kitabı, Düşünme Becerilerini Geliştirme 3 Kitabı, 4-6. sınıflar için hazırlanmış Düşünme Becerilerini Geliştirme 4 Kitabı, 6’dan 10 yaşına kadar olan çocuklar için 365 Zeka Geliştirici Oyun ve Etkinlikler Kitabı, 6 yaş için 6 Yaş Zeka Oyunları Etkinlik Kitabı, 5 yaş ve üzeri çocuklar için Yaratıcılık 1 Kitabı da bulunuyor.

Çocuklarınız için aradığınız zeka geliştirici ve yaratıcılıklarını destekleyici ürünleri bulabileceğiniz www.ustunzekalilar.com kredi kartınızla alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir alt yapıya sahiptir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir