Örümcek Ağı Kremi

Kırışıklık Kremi Tavsiyesi: Örümcek Ağı Kremi

İlk duyduğumda isminden çok etkilendiğim ve ilginç bir ürün olarak gördüğüm Örümcek Ağı Kremini araştırdıkça deneme isteğim daha çok arttı. Özellikle kozmetik ürün alırken çok fazla araştırıyorum ve gerçek anlamda faydalı olup olmadığını kullananlardan öğrenmeye çalışıyorum. Bu yüzden kendi deneyimlediğim ürünleri de paylaşmaya çalışıyorum.

Örümcek Ağı Kremi’ni 3 gün önce aldım. Placebo etkisi midir bilmiyorum sürdüğümde yüzümde ciddi bir hareketlenme hissediyorum. Kremi bulan Dr. Bülent Cihantimur kullanımdan iki ay sonra (bu da krem kutusunun bitişine denk geliyor sanırım)  çizgilerin gittiğini hissetmeye başlarsınız diyor ama ben şimdiden değişikliği hissediyorum. Cildimde inanılmaz bir iyileşme var. Farklı ve ilginç bir krem olduğu için şimdiden krem hakkında yazmak istedim, kutu bittiğinde de tam etkisi hakkında ikinci bir yazı yazacağım. Şimdi genel olarak neden bu kremi tercih ettiğimi ve kremin içeriğinden bahsedeceğim.

Örümcek Ağı Kremi Kullananlar

Yeni bir ürün alırken genelde tavsiye üzerine çevremde kullananlarda olumlu etkilerini gördüğüm ürünleri alırım. Örümcek Ağı Kremi’ni haberlerde gördüğümde gerçekten merak ettim ve biraz araştırdım. Bazı blog yazarları arkadaşlar tanıtım yazıları yazmıştı ama tam emin olamadım. Forumları ve Facebook sayfasındaki yorumları inceledim, genel izlenim olumluydu, satın almamdaki en büyük etken de onlar oldu diyebilirim.

orumcek agi kremi kullananlar yorumlar

Nedir Bu Örümcek Ağı Kremi?
Örümcek Ağı Kremi, kök hücre formüllü anti-aging (yaşlanma karşıtı) kırışıklık kremidir. Adının örümcek ağı olması acaba içerisinde örümcek ağı yada örümcek ağından elde edilen bir madde mi var diye düşündürdü. Araştırdıkça aslında içeriğinde örümcek vs. olmadığını bunun bir teknik olduğunu anladım. Deri yüzeyinde örümcek ağına benzer bir şekilde yapı oluşmasını sağlamasından dolayı adı Örümcek Ağı Kremi seçilmiş.

Kremin formülasyonunu geliştiren kişi bir doktor. Bir ilaç yada kozmetik firması değil de estetik, plastik, rekonstrüktif cerrah  Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirmesi benim asıl dikkatimi çeken konu oldu. Op. Dr. Bülent Cihantimur, estetik cerrahi alanında bir çok teknik geliştirmiş ve üstün başarıları hem yurt içinde hemde yurt dışında beğeni toplamış bir uzman.

Örümcek Ağı Kreminin Faydaları Nedir?

Örümcek Ağı Kremini diğer yaşlanma karşıtı kremlerden ayıran ise bir çok özelliği tek krem olarak sağlamasıdır. Göz altı kremi, göz çevresi kremi, nemlendirici ve anti-aging kremlerinin hepsinin etkisini tek başına gösterebiliyor. İçeriğinde bulunan Malus Domestica ve Cyclopeptide-5 aktif kök hücreleri anti-aging sağlarken, Day Moist CLR etken maddesi cildin nemlenmesini, Soluvit Richter cildin pul pul görüntüsünü önlüyor. Ayrıca içeriğinde vitaminleri barındırması cildin beslenmesini ve canlanmasını sağlıyor.

örümcek ağı kremi yorumları

Peki Kimler Kullanabilir? Nasıl Uygulanır?

Öncelikle belirtmem gerekir ki Örümcek Ağı Kreminin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hamile ve emziren kadınlar da dahil olmak üzere ince çizgileri ve kırışıklıkları olanlar, cildinde kuruyanlar, pul pul görüntü yaşayanlar ve deri formu bozulanlar kullanabilmektedir.

Kremin uygulanması, sabah ve akşam temizlenmiş cilde sürülerek uygulanması tavsiye edilmektedir. Uygulamadan hemen sonra etkisini göstermeye başlıyor. 24 saat içerisinde cildin nemlenmesini sağlıyor. Elbette ki yaşlanma karşıtı etkisi kişiye göre değişmektedir. Çünkü kişinin alkol, sigara kullanımı, genetik mirası cildine etki etmektedir. Düzenli kullanımda çok etkili olduğu belirtiliyor. Elime geçeli 2 gün oldu ve 2 günde beklediğimden iyi bir nemlendirme ve yumuşaklık sağladı.

Diğer kırışıklık kremi ve yaşlanma karşıtı kremler ile kıyaslandığında özellikle fiyatı oldukça uygun olduğu dikkat çekiyor. Piyasada anti-aging kremleri 1000-2000 TL arasında satılırken, bir çok özelliği bir arada barındıran Örümcek Ağı Kremi 249 TL.

Ürünle ilgili 1 ay sonraki izlenimleri mi de sizinle paylaşıyor olacağım. Sorunlarınız varsa yorumdan sorabilirsiniz. Örümcek Ağı kremini sipariş vermek isterseniz
https://www.orumcekagikremi.com/siparis adresinden sipariş verebilirsiniz.

 
5 Yorum “Kırışıklık Kremi Tavsiyesi: Örümcek Ağı Kremi

 1. Sabiha Aydın

  Ürünler anlattıkları gibi gerçek ve iyi 4. cü kutuma geçtim ve maskelerindende yeni sipariş verdim bekliyorım. Ürünleri kullanmaya değer, diğer 1000 liralık pahalı kremlerdende çok daha yararını gördüm.

 2. gamze

  kırışıklıkların giderilmesi ve görünümlerinin azalmasına yardımcı olduğundan şüpheniz olmasın. Sürdüğünüzde yüzünüzde gerginlik ve rahatlama hissetmeye başlıyorsunuz. Herhangi bir şekilde rahatsız olmaksızın kremin üzerine makyaj yapabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum bu blogta görüp sipariş verdim bende

 3. emel çağlar

  Tavsiyeleriniz gerçekkten çok iyi çıkıyor ürünü kullanmaya başaldım başlayalı çok memnunum teşekkürler

 4. kumsal

  Yaşlanma karşıtı kremler özellikle gece kremiyse genelde çok yağlı oluyorlar ve sivilce yapıyorlardı. Problemli ve hassas bir cildiniz varsa çok uygun diyebilirim. Bülent Cihantimura güvenerek hiç düşünmeden almıştım, sabah-akşam kullanıyorum çok memnun kaldım.

 5. DERYA

  BENİM CİLDİM ÇOK HASSAS HER HANGİ BİR İŞLEMDEN SONRA KIZARABİLEN BİR CİLT TİPİ BEN BU KREMİ KULLANABİLİRMİYİM ACABA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir