Zayıflatan Mucize (İngiliz Karbonatı)

Yaz geliyor, kışın yorgunluğunu üzerimizden atmaya başlamak , silkelenip temizlenmek gerek diye düşünüyorum. Sizlere bu yazımda zayıflamakla alakalı tecrübelerimden bahsedicem .
Üniversite sınavlarına hazırlandığım dönemlerdi. Bütün gün masa başı hareketsiz çalışmak ve üstüne annemden gelen bu zeka açar , e hadi kalkma masadan yemeğini getireyim önüne gibi kimsenin hayır diyemeyeceği ve sonunda duba gibi şiştiğim bir sene ???? tabi sonunda şişko bir Elif (hamileliğimde bile okadar kilo almamıştım ) piskoloji yerlerde ???? yanaklarım arkadan görünüyor. Denize girmek hele ki bikini ile utanç verici falan derken kilo vermek zorunda olduğumu , bir yerlerden başlamam gerektiğini geçte olsa anladım. Bu arada 44 bedene çıkmıştım ???????????????????????? yumoş gibiydim yumoş.. At yere üstünde uzan ????

O dönemler tabi bukadar da internet yaygın değil, bendede taaa küçüklüğümden beri bir anatomi merakı ???? aldım verdim topladım çıkardım ve ingiliz karbonatını buldum . Su diyeti yapacaktım . Yüzde yüz çözüm olacaktı , olmalıydı ve oldu ????????????????????????

Şimdi size mantığını anlatayım. Mantığınıza yatmayan hiçbirşeyi uygulamayın. Konu ne olursa olsun olayın mantığını anlamaya çalışın. Çözüme çok çabuk varacaksınız emin olun.

Tükürük bezlerimiz yoğun miktarda alkali salgılayarak yediklerimizi alkali yapar . Ve miğdemizin görevi de yediklerimizi alkali hale çevirmektir . Buda sindirimi kolaylaştırır. Fakat zamanla çevresel etmenlere mağruz kalan vücudumuz bu özelliğini yitirir hale gelir. (Aldığımız zararlı gıdalar , içtiğimiz sular , hava kirliliği, çevre kirliliği gibi)
Mantık budur arkadaşlar. Yani zayıflamamız için sindirmemiz gerekir , sindirmemiz için de vücudumuzun alkali sistemini işe yarar hale getirmek yani tamir etmek gerekir.
Eğer idrarınızdaki ph 7,36 ve üstüyse vücudunuz alkali haldedir . Yani sorun yok. Bunu anlamak için eczanelerde satılan test çubuklarından yararlanabilirsiniz. Eğer ph ınız düşük ise işte burada ingiliz karbonatı devreye giriyor. Yapmanız gereken şey çok basit. Her 15 kiloya 1 lt alkali su içmek. Ortalama 60 kilo olduğunuzu varsayarsak günde 4 litre alkali su tüketmelisiniz. 4 litre size çok geliyorsa bunu 3 te yapabilirsiniz ama unutmayın minimum 3 olmalı.

Alkali su nasıl hazırlanır

1,5 litre içme suyunu sürahiye boşaltın
1 tatlı kaşığı ingiliz karbonatı ekleyin
Bu karışımı iyice karıştırın karbonat erisin.

Alkali suyu nasıl içebilirim

Sabah uyandığınızda ilk işiniz yarım litre alkali su içmek olmalı . Yemek sırasında asla su içmiyorsunuz. Çünkü yemek sırasında içtiğiniz her 1 bardak su size 1 bardak yağ olarak geri geliyor. Yemeklerden en erken yarım saat önce
Yemeklerden en erken 1 saat sonra alkali olan suyunuzu için . Gün içerisinde yemek öğünleriniz hariç her daim tüketebilirsiniz.
Ben kendime bir su şişesi edinmiştim yanımdan ayırmıyordum. Alışkanlık haline getirdiğinizde ve şişenizi yanınızdan ayırmadığınızda yaşam tarzı haline gelicektir emin olun. Bunu her gün hiç aksatmadan istikrarlı olarak kullanırsanız vücuttaki ödem atılacak sindirim sisteminiz yoluna girecek boşaltım sisteminiz son gaz çalışacaktır. Ve ayda 5-7 kg kadar verebilirsiniz.

İngiliz karbonatının mucizesi bununla da sınırlı kalmıyor

Hasta mı oldunuz ??? Hemen bunu uygulayın 1 günde iyileşme görüceksiniz. Et ve karbonhidrat ağırlıklı beslenen insanların vücudunda asit birikir. İnsan vücudu zekidir. Vücudumuz aşırı asidik olmaması için yağ biriktirmeye başlar. İşte ingiliz karbonatı vücuttan bu asiti atıyor.

Bunun yanısıra koyu yeşil alkali bitkileri araştırın ve bol bol tüketin.
İnsanlık soluduğumuz havadan tutun da yere bastığımız toprağa kadar zehirlenmiş bir ortamda yaşıyor. Alkali halimizi devam ettiremezsek insanlık ❌

Önemli uyarı : ingiliz karbonatını kullanmaya başladığınız zaman mutlaka D vitamini de kullanmak zorundasınız. Aksi halde kemik erimesine sebebiyet verir.
5 Yorum “Zayıflatan Mucize (İngiliz Karbonatı)

  1. Seval

    Çok teşekkür ederim Elif Hanım. ????????Uygulayacağim ????????????????????????????????♥️

  2. Emine

    Merhaba
    D vitaminini ne sıklıkta alınmalı günlük alınma miktarı var mı mesela? Ayrıca emziren annelerde kullanabiliyor mu İngiliz karbonlarını?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir